FİYATLAR
Studio
$49/ ay
Aylık faturalanır
- Ayda 3 saat yapay zekâ toplantı analizi
- 50 GB dosya depolama
- Her sayfada SAI, beş uzman ajanla
- Toplantı özetleri, kararlar ve taslak görevler
- Her pazar gecesi yazılan Pazartesi Özeti
- Her müşteri için marka hafızası
- Projeler, görevler, zaman ve retainer'lar
- Teklifler ve faturalar, ihracat KDV'si ve sabit kur
- Logonuz ve renklerinizle müşteri portalı
- ClickUp, Asana ya da CSV'den taşınma
Agency
Önerilen$129/ ay
Aylık faturalanır
- Ayda 10 saat yapay zekâ toplantı analizi
- 250 GB dosya depolama
- Studio planındaki her şey, artı:
- Kendi alan adınızda müşteri portalı (en çok 3)
- Müşterilere kendi alan adınızdan e-posta
Scale
$299/ ay
Aylık faturalanır
- Ayda 30 saat yapay zekâ toplantı analizi
- 1 TB dosya depolama
- Agency planındaki her şey, artı:
- En çok 20 özel alan adı
- Kendi S3 depolamanızı getirin
Limiti aşarsanız
Ek toplantı saati, saat başı $4. Ek depolama, 100 GB başına aylık $5.
Fiyatlar ABD doları cinsindendir. Vergiler satış aracımız (merchant of record) tarafından yönetilir. Yıllık planlar on bir ay tutar: bir ay ücretsizdir.
| Özellik | Studio$49 / ay | Agency$129 / ay | Scale$299 / ay |
|---|---|---|---|
| Kullanım | |||
| Aylık yapay zekâ toplantı analizi | 3 sa | 10 sa | 30 sa |
| Dosya depolama | 50 GB | 250 GB | 1 TB |
| Ek toplantı saati | $4 | $4 | $4 |
| Ek depolama, aylık 100 GB başına | $5 | $5 | $5 |
| Zekâ | |||
| Her sayfada SAI (Cmd+J) | Dahil | Dahil | Dahil |
| Beş ajan: operasyon, finans, teslimat, marka, büyüme | Dahil | Dahil | Dahil |
| Toplantı özetleri, kararlar ve taslak görevler | Dahil | Dahil | Dahil |
| Her toplantıda Scope Shield | Dahil | Dahil | Dahil |
| Pazartesi Özeti (Gece Vardiyası) | Dahil | Dahil | Dahil |
| Güven puanlı marka hafızası | Dahil | Dahil | Dahil |
| İş | |||
| Projeler: liste, kanban, sprint ve Gantt | Dahil | Dahil | Dahil |
| İstemciye görünür ya da şirket içi görevler, yorumlarla | Dahil | Dahil | Dahil |
| Zaman takibi, onay ve faturalama | Dahil | Dahil | Dahil |
| Devreden saatler ve aşım ücretiyle retainer'lar | Dahil | Dahil | Dahil |
| Potansiyel müşteriler ve herkese açık randevu sayfaları | Dahil | Dahil | Dahil |
| Müşteriler | |||
| Müşteri portalı: projeler, onaylar, faturalar, retainer bakiyesi | Dahil | Dahil | Dahil |
| Portalda logonuz ve renkleriniz | Dahil | Dahil | Dahil |
| Kendi alan adınızda portal | Dahil değil | En çok 3 | En çok 20 |
| Müşterilere kendi alan adınızdan e-posta | Dahil değil | Dahil | Dahil |
| Hatırlatmalı bilgi istekleri | Dahil | Dahil | Dahil |
| Dosya teslimi ve onay turları | Dahil | Dahil | Dahil |
| Para | |||
| Projenin kapsamına dönüşen teklifler | Dahil | Dahil | Dahil |
| Faturalar: taslaklar, kısmi ödemeler, gecikme takibi | Dahil | Dahil | Dahil |
| İhracat KDV istisnası ve TCMB kuruyla sabitlenen kur | Dahil | Dahil | Dahil |
| Veri ve güvenlik | |||
| Her ajans veritabanı düzeyinde yalıtılmış | Dahil | Dahil | Dahil |
| Yapay zekâ modelleri dahil, aylık kredi olarak | Dahil | Dahil | Dahil |
| Kendi S3 depolamanızı getirin | Dahil değil | Dahil değil | Dahil |
| ClickUp, Asana, CSV ya da JSON'dan geri alınabilir içe aktarma | Dahil | Dahil | Dahil |
| İngilizce, Türkçe ve Arapça | Dahil | Dahil | Dahil |
| Kaynak kodu erişilebilir (BSL 1.1) | Dahil | Dahil | Dahil |
- Planınız
- Studio
- Aylık$4 fiyatından 5 ek saat dahil
- $69
- Founding 100 ile
- $48/ ay
SmoothOS'un üç planı var: aylık $49 ile Studio, $129 ile Agency ve $299 ile Scale; fiyatlar ABD doları. Her planda ürünün tamamı var. Planlar SAI'nin her ay analiz ettiği toplantı saati (3, 10 ya da 30), depolama ve özel alan adlarıyla ayrılır.
SAI'nin analiz ettiği bir saatlik toplantı. Dökümü okur; özeti, kararları ve taslak görevleri yazar, her talebi imzalı teklifle karşılaştırır. Her plan ayda belirli sayıda bu saatten içerir.
Ek toplantı saatlerinin her biri $4, ek depolama ise ayda 100 GB başına $5. Her ay aşıyorsanız daha büyük bir plan genellikle daha ucuza gelir; bu sayfadaki hesaplayıcı hangisi olduğunu gösterir.
Evet. Yıllık plan on bir ay tutar, yani bir ay ücretsizdir: Studio yılda $539, Agency $1.419 ve Scale $3.289.
Evet. Her planda beş uzman ajanıyla her sayfada SAI, Pazartesi özeti, marka hafızası, projeler, zaman, faturalar ve müşteri portalı var. Büyük planlar toplantı saati, depolama, özel alan adları ve kendi alan adınızdan e-posta ekler.
İlk 100 ajans her planda ömür boyu %30 indirimi korur. Karşılığında ilk 30 gününüzde gerçek kullanım ve bir geri bildirim görüşmesi istiyoruz.
Fiyatlar ABD doları cinsindendir. Faturalama, geçerli olduğu yerlerde KDV ve satış vergisini üstlenen satış aracımız (merchant of record) üzerinden yapılır.



